Mieszkanie Radlin

Radlin, śląskie

  • 214 000 zł
  • 56,03 m²
  • 3 819,38 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Gaszka

Skontaktuj się

Mieszkanie Radlin

Radlin, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

214 000 zł

56,03 m²

3 819,38 zł/m²

Mieszkanie Radlin

Zaktualizowane: 20 maja 2026

214 000 zł 56,03 m² 3 819,38 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 214 000 zł (3 819,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56,03 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nowa-Chata, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NOH-MS-1278

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI!
KLIENT KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW BIURA NIERUCHOMOŚCI!

Przedstawiam na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie położone w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni z oknem, dużej łazienki z oknem oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada fajny i ustawny balkon . Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica, jak również można korzystać ze strych (część wspólna, podzielona wg mieszkańców). (...)

Agent

Marcin Gaszka

515 258...

515 258 407

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Gaszka

515 258...

515 258 407

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.