Mieszkanie, ul. Sienkiewicza
Sienkiewicza, Radlin, śląskie
- 359 000 zł
- 67,53 m²
- 5 316,16 zł/m²
Joanna Odrzygóźd...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Sienkiewicza
Sienkiewicza, Radlin, śląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Sienkiewicza
Zaktualizowane: 21 maja 2026
359 000 zł 67,53 m² 5 316,16 zł/m²
1/2
3
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 359 000 zł (5 316,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 67,53 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 180 zł
- Kuchnia: oddzielna, w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: JOANNA NIERUCHOMOŚCI Joanna Odrzygóźdź, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: JNN-MS-477
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Sienkiewicza, Radlin, wodzisławski, śląskie
Opis nieruchomości
IDEALNA OFERTA DLA MŁODEGO MAŁŻEŃSTWA JAK I DLA SENIORÓW.
Mieszkanie o pow. 67,53m2 znajduje się na dogodnym pierwszym piętrze w centrum Radlina przy ul. Sienkiewicza!
Atuty nieruchomości:
idealna lokalizacja - w pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, basen,Biedronka ,ittp
3 oddzielne pokoje, łazienka z oknem
duża kuchnia z oknem i komórką, balkon
dwie zabudowane szafy
niski, dwupiętrowy blok, ocieplony (...)
511 076...
511 076 300