Mieszkanie

Solskiego, Radlin, śląskie

  • 1 200 zł
  • 46,28 m²
  • 25,93 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Grabiec

Skontaktuj się

Mieszkanie

Solskiego, Radlin, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 200 zł

46,28 m²

25,93 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 200 zł 46,28 m² 25,93 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 600 zł

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 600 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 46,28 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 650 zł, kaucja: 3 600 zł / 3-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: FIBRA Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FIB-MW-4159

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Radlin ul. Solskiego, 1 piętro, 46,28 m2:
- Mieszkanie jest umeblowane
- Dwa pokoje, balkon, obszerny przedpokój z wnęką na szafę
- Salon z balkonem z widokiem na tereny zielone

Śnieżnobiała łazienka z wc:
- Odmalowana, z pralką, prysznicem i nowym piecem gazowym
Nowocześnie urządzony salon, po remoncie:
- Z piękną zamszową, zieloną kanapą rogową
- Nowoczesne meble
Lśniący pokój dziecięcy:
- Na (...)

Agent

Barbara Grabiec

886 353...

886 353 242

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

886 353...

886 353 242

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy