Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Radlin - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł39,33 m² 5 822,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane M2 na parterze z balkonem - Radlin, ul. Irysowa! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,33 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,06 m² 8 016,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w samym centrum Radlina. Lokal po remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

1 600 zł31,06 m² 51,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Radlin - 1600 zł + 600 zł czynsz | najem okazjonalny Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Radlin

Radlin,śląskie

1 600 zł54,30 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajęcia pięknie urządzonego i bardzo zadbanego mieszkania w centrum Radlina. Wynajem możliwy od 01 lipca br. To drugie piętro w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 300 zł38,50 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W radlinie Remont przeprowadzony w 2026 roku! ul.Wieczorka powierzchnia 38,5m2 4 piętro mieszkanie wyremontowane w 2026 roku blisko centrum miasta w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

215 000 zł60,61 m² 3 547,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

KB Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w Radlinie na sprzedaż. Lokal znajduje się blisko centrum miasta - Marcel, wśród zabudowy wielorodzinnej. Pod blokiem dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

179 000 zł37,86 m² 4 727,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas Top Oferta! Super mieszkanie do wprowadzenia od zaraz - Radlin centrum kb Nieruchomości przedstawia Państwu bardzo jasne mieszkanie w Radlnie przy ulicy Sienkiewicza w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tanie mieszkanie na wynajem - Radlin, ul. Wiosny Ludów Szukasz niedużego, niedrogiego mieszkania w spokojnej lokalizacji? Ta oferta to świetna propozycja dla jednej osoby lub pary, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

KB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Radlina! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

185 000 zł47,80 m² 3 870,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w samym sercu miasta. Oferta na wyłączność, nie szukaj więcej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Radlin,śląskie

154 000 zł40,11 m² 3 839,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Jasne i przytulne mieszkanie 40 m - Radlin Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł57,03 m² 3 769,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Radlin, ul. Sienkiewicza Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 57,03 m 2 Mieszkania składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł39,33 m² 5 822,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Radlin

Radlin,śląskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, radlin, wolności, 1600zł przytulne i jasne mieszkanie z balkonem Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie w Radlinie, przy ul. Wolności (centrum). - powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

209 000 zł50,89 m² 4 106,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

KB Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Radlina! Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo ustawny lokal mieszkalny o korzystnym rozkładzie pomieszczeń. Trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Radlin,śląskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70m znajdujące się na piątym piętrze wysoki blok w Radlinie. Lokal wymaga własnej aranżacji i pomysłu. Dużym atutem mieszkania są dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w centrum Radlina! Informacje o nieruchomości: * dwa nieprzechodnie pokoje * kuchnia otwarta na salon * 1 piętro zawsze poszukiwane * samo centrum Radlina ul. Sienkiewicza Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Radlin,śląskie

279 990 zł70 m² 3 999,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych jest przestronne i doskonale nadaje się zarówno pod inwestycję, jak i dla dużej rodziny. W mieszkaniu wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

380 000 zł88 m² 4 311,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Radlinie? Cenisz wysoki standard oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Radlin,śląskie

222 000 zł37 m² 5 945,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania jasne i słoneczne mieszkanie w Radlinie! Mieszkanie ma powierzchnię 41m i jest świeżo po remoncie. Kuchnia oraz łazienka zostały niedawno wykafelkowane, co nadaje im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

390 000 zł88 m² 4 425,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Nowa niższa cena* Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania w Radlinie? Cenisz wysoki standard oraz świetną lokalizację? To oferta idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Radlin,śląskie

389 000 zł54 m² 7 219,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Tu zamieszkasz od zaraz :) Lokalizacja : Ul. Wolności w centrum Radlina pełna infrastruktura pod ręką, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na parterze w Radlinie o powierzchni 46m2 blisko centrum Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Piwnica przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damrota

Radlin,śląskie

295 000 zł70 m² 4 210,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M5 o powierzchni użytkowej 63,39 m 2 (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radlin

Radlin,śląskie

470 zł34 m² 13,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa cywilno prawna.Mieszkanie do wynajmu w centrum Radlina w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze budynku.Lokal składa się z dwóch pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radlin,śląskie

405 000 zł88 m² 4 595,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Nowa niższa cena* Szukasz komfortowego i przestrzennego mieszkania w Radlinie? Cenisz sobie wysoki standard i dobrą lokalizację? - to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

232 000 zł57 m² 4 070,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu dwustronnego M3 w spokojnym i zielonym otoczeniu przy ulicy Sienkiewicza! Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w dwupiętrowym bloku, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radlin,śląskie

235 000 zł54 m² 4 391,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie zlokalizowane w samym w centrum Radlina o powierzchni 53,51m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Radlin,śląskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie marzeń w centrum Radlina! Idealne 2-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radlin,śląskie

415 000 zł88 m² 4 708,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i przestrzennego mieszkania w Radlinie? Cenisz sobie wysoki standard i dobrą lokalizację? - to idealna propozycja dla Ciebie. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radlin,śląskie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem + garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 54 m2 (powierzchnia całkowita 62 m2), usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

210 000 zł37 m² 5 718,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Radlina o powierzchni 36,72m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Radlin,śląskie

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 /M3 Radlin Na sprzedaż M2 w centrum Radlina. Mieszkanie w stanie do odświeżenia o powierzchni 36.54 m2 mieści się na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radlin,śląskie

158 000 zł33 m² 4 787,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania lub inwestycji pod wynajem? Mam coś, co może Cię zainteresować! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Radlin,śląskie

180 000 zł33 m² 5 462,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 32,95 m2 zlokalizowaną w centrum Radlina, przy ulicy Kornela Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radlin,śląskie

189 000 zł32 m² 5 849,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie W centrum radlina Oferuję na sprzedaż dobrze nasłonecznione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,31 m2. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze niskiego 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radlin,śląskie

270 000 zł63 m² 4 259,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyjątkowa okazja w centrum miasta! Mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowane w sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

250 000 zł85 m² 2 928,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85,36 mkw, położone w samym sercu Radlina, przy ulicy Korfantego. To idealna propozycja dla przedsiębiorcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

234 000 zł46 m² 5 091,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

145 000 zł33 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w centrum Radlina opis: mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 33 m2 zlokalizowaną w centrum Radlina, usytuowaną na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radlin,śląskie

240 000 zł54 m² 4 454,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W radlinie Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 53,88m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego 4-piętrowego bloku,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij