Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Radlin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

85 000 zł48 m² 1 752,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim pietrze niskiego bloku w centrum Radlina. Blok ocieplony, nowe domofony, wyremontowane klatki schodowe! W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

83 000 zł38 m² 2 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni oraz łazienki. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna oraz instalację wod - kan. Niski czynsz. Tylko 270zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

115 000 zł53 m² 2 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne M3 Radlin ul. Korfantego 115 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m 2 usytuowane na 2 pietrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

115 000 zł49 m² 2 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Radlin ul. Korfantego 115 000 zł Prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m 2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Radlinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Radlin,śląskie

138 000 zł55 m² 2 497,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Radlin (biertułtowy) ul. Damrota 138 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu wyremontowane mieszkanie w Radlinie o powierzchni 55,26 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

59 000 zł68 m² 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 68 m2 zlokalizowane w dzielnicy Marcel w Radlinie. Mieszkanie w akcie notarialnym będzie widniało jako M-2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

69 000 zł72 m² 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanie M4 Radlin- kamienica 72m2 Do sprzedania ustawne mieszkanie trzypokojowe w Radlinie o pow. 72m2. Lokal do odświeżenia, łazienka do remontu. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, okna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

56 000 zł34 m² 1 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie masz zbyt dużego portfela a potrzebujesz własne "M"? Szukasz mieszkania z niewielkimi kosztami utrzymania? Dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie idealną propozycję dużej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Radlin,śląskie

59 000 zł40 m² 1 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 40 m2 zlokalizowane prz ul. Mariackiej w Radlinie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

66 000 zł38 m² 1 735,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 38,02 m2 zlokalizowane w dzielnicy Marcel w Radlinie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

65 000 zł36 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Radlinie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy w Radlinie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Radlin,śląskie

88 000 zł33 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Radlin ul. Makuszyńskiego 88 000 zł Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie M3 o powierzchni 33 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

90 000 zł38 m² 2 359,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38,15 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Radlina. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

83 000 zł47 m² 1 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3- super cena 83.000 zł - CENA DO NEGOCJACJI Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Radlinie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Radlin

Radlin,śląskie

74 000 zł36 m² 2 045,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 36,17 m2 zlokalizowane w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, otwartej kuchni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damrota

Radlin,śląskie

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 Radlin ul. Damrota 175 000 zł Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie M5 o powierzchni 64 m 2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Damrota w Radlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korfantego

Radlin,śląskie

59 000 zł40 m² 1 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ul. Korfantego w Radlinie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 2-kondygnacyjnej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Radlin,śląskie

88 000 zł45 m² 1 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 de lux radlin 88 000 Prestige Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie własnościowe 2-pokojowe 45m2 w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze w Radlinie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

60 000 zł39 m² 1 526,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow.39,2m2 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku w Radlinie. Układ:dwa pokoje z czego jeden połączony jest z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

58 000 zł34 m² 1 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow.34m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w Radlinie. Na ścianach całego mieszkania nowa gładź tytanowa, na podłogach panele. Meble kuchenne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

75 000 zł71 m² 1 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swej ofercie mieszkanie o pow. 72m2 usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Radlinie. Mieszkanie wymaga remontu oraz własnej aranżacji ale dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

113 000 zł46 m² 2 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie trzypokojowe o pow.46m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w samym centrum Radlina! W mieszkaniu wymienione zostały instalacje wod - kan, okna, inst. elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

117 000 zł53 m² 2 224,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne M3 Biertułtowy! Do sprzedania ustawne i przestronne mieszkanie dwupokojowe w Radlinie -biertułtowach. Lokal do wprowadzenia, w większości umeblowany. W cenie pozostaje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

72 000 zł42 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 ul.Solskiego 72 000 zł Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 42 m 2 na parterze w 3 piętrowym ocieplonym bloku w Radlinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

60 000 zł35 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kamienicy Radlin Przedmiotem oferty sprzedazy jest mieszkanie w kamienicy w Radlinie o powierzchni 36m2 które składa się z dużego pokoju, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

87 000 zł54 m² 1 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum radlina 54 mkw! Przedmiotem sprzedaży jest M-3 znajdujące się w Radlinie na 4 tym piętrze.Układ: przedpokój,dwa duże przestronne pokoje,łazienka z wc,kuchnia duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

114 000 zł48 m² 2 391,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i balkonu. Wymienione zostały wszystkie okna oraz instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Radlin,śląskie

87 000 zł38 m² 2 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu M-3 zlokalizowane w Radlinie. Nieruchomość położona na I piętrze, składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radlin

Radlin,śląskie

45 000 zł41 m² 1 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawną i przestronną kawalerkę o pow. 41m2 w Radlinie. Mieszkanie słoneczne i widne. Sufity obniżone, na ścianach gładzie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radlin

Radlin,śląskie

72 000 zł42 m² 1 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Radlinie o pow. 42m2 na parterze. Lokal do odświeżenia, na ścianach tapety, na podłogach panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radlin

Radlin,śląskie

79 000 zł34 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe w centrum Radlina. Lokal znajduje się na parterze w niskim bloku, posiada dwa pokoje, łazienkę, oddzielną kuchnię z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radlin

Radlin,śląskie

81 000 zł46 m² 1 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o pow. 46m2 w Radlinie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. Okna w mieszkaniu nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

65 000 zł36 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Radlin,śląskie

87 500 zł45 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 w spokojnej dzielnicy Radlina. Lokal zlokalizowany jest przy ul. Wiosny Ludów. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Radlin,śląskie

50 000 zł38 m² 1 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Młyńska 50 000 Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu przytulne mieszkanie M-2 o powierzchni 38 m 2 na parterze w 1 piętrowym bloku przy ul. Młyńskiej w Czerwionce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Radlin,śląskie

65 920 zł33 m² 1 997,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 33 m 2 na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku położone w Radlinie przy ul. Makuszyńskiego, w samym centrum. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

84 000 zł52 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże M3 na I piętrze. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Wymieniono wszystkie okna oraz kaloryfery. W mieszkaniu zostaje lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

83 000 zł47 m² 1 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

84 000 zł52 m² 1 606,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***niski blok! Pierwsze Piętro!*** Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52m2 składające się z dużego przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

92 000 zł38 m² 2 442,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania M-3 w Radlinie. Ładne osiedle blisko sklepy,szkoły,kościół,boisko. Spokojna okolica. Mieszkanie do odświeżenia. Łazienka (zamonotowany nowy boiler) i kuchnia do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

113 000 zł48 m² 2 370,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie M3 centrum radlina! Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Radlinie. Mieszkanie o powierzchni 46, 67 m2 składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij