Lokal handlowy, ul. Rybnicka

Rybnicka, Radlin, śląskie

  • 1 600 000 zł
  • 282 m²
  • 5 673,76 zł/m²

Zdjęcie

Oktawia Królik

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Rybnicka

Rybnicka, Radlin, śląskie

zaktualizowane:
10 marca 2026

1 600 000 zł

282 m²

5 673,76 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Rybnicka

Zaktualizowane: 10 marca 2026

1 600 000 zł 282 m² 5 673,76 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 600 000 zł (5 673,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 2125/1 - Radlin, ul. Rybnicka | 6520 m2

Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania działki numer 2125/1 i powierzchni około 6520 m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej budynku handlowo - usługowo - magazynowym o powierzchni użytkowej około 300 m2.

Obiekt jest obecnie wykorzystywany jako sklep z elektronarzędziami. (...)

Agent

Oktawia Królik

602 109...

602 109 589

32 423 85 70

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oktawia Królik

602 109...

602 109 589

32 423 85 70

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oktawia Królik

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości